Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Do konce roku probíhá výměna parkovacích průkazů pro osoby s těžkým zdravotním postižením

Logo města Šumperka

Dne 4. 10. 2011 vstoupila v  účinnost vyhláška č. 290/2011 Sb., kterou se mění vyhláška Ministerstva dopravy a spojů č. 30/2001 Sb., kterou se provádějí pravidla provozu na pozemních komunikacích a úprava a řízení provozu na pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů.

  

„Držitelé mimořádných výhod II. a III. stupně, s výjimkou osob, kterým byly mimořádné výhody II. a III. stupně přiznány pouze z důvodu úplné nebo praktické hluchoty, a využívají označení vozidla přepravující osobu zdravotně postiženou, musí označení vozidla vydané před 1. 1. 2012 vyměnit do 31. 12. 2012,“ upozorňuje Pavla Skálová, vedoucí sociálního odboru Městského úřadu Šumperk.

Výměnu  dosavadního označení O1 za nový parkovací průkaz č. O 7 provádí v úřední hodiny bezplatně odbor sociálních věcí Městského úřadu v Šumperku, ul. Lautnerova 1.  K výměně je třeba se dostavit osobně, doložit průkaz držitele mimořádných výhod, fotografii o rozměru 35x45 mm a současně odevzdat stávající označení. Bližší informace poskytne Vojtěška Chmelařová, tel: 583 388 802, e-mail: vojteska.chmelarova@sumperk.cz. Vytvořeno 19.7.2012 11:44:28 | přečteno 1923x | navratil
load