Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Desatero pro bezpečnost

Dubnová otázka Hry civilní ochrany, co to je zkratka DPB, je odpovězena v nadpise. Odpověď  bylo možné nalézt ve vývěsce civilní ochrany u prodejny Hruška na Uničovské ulici.

Desatera jsou různá, ale základní smysl mají stejný a to signalizovat potřebu kulturního chování lidí. V době informační hojnosti jsou desatera vhodným pomocníkem pro rychlou orientaci.  Desatero bezpečného internetu, pro chování u vody, na kole v přírodě, pro dobrovolné hasiče, atd. PROČ JE 27. KVĚTEN PAMÁTNÝM DNEM ČR ? Tak zní otázka pro květen. Odpověď je v některé z vývěsek civilní ochrany, které jsou tentokrát bez upoutávek. Jedna adresa vývěsky  je již uvedena. Dalšími jsou křižovatky ulic Bludovská a Langrova, Husitská a Kozinova, u prodejny Hruška na náměstí Republiky, Olomoucká 2 a výloha čistírny u hlavní pošty. Odpověď je možné doručit do kanceláře 508 šumperské rad nice také prostřednictvím schránky na pravé straně radničního schodiště. 

Vytvořeno 25.5.2015 11:01:09 | přečteno 862x | hrachovina
load