Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Den zábavy a veteránů v srdci města Šumperka

foto veter

V sobotu 15. června 2013 proběhne na náměstí Míru kolem šumperské radnice  akce  s názvem Den zábavy a veteránů v srdci města Šumperka, jejímiž organizátory jsou Kavárna u Bílého psa a prádlo Mertl. Akce má podpořit místní podnikatele a vrátit život a zábavu na náměstí Míru, aby toto místo žilo jako kdysi.

Organizátoři akce Kavárna U Bílého psa a prádlo Mertl spojili své síly i s ostatními místními podnikateli a jejich hlavním cílem je přilákat lidi na náměstí, aby se znovu stalo plnohodnotnou částí města, přívětivé pro podnikatele, zákazníky i obyvatele.

Kavárna U Bílého psa slaví první výročí svého otevření a prádlo Mertl již 15 let, což se musí oslavit. Na účastníky akce čekají nablýskaná veteránská vozidla, mažoretky, krásné modelky v plavkách, spousta zábavy pro děti a celý den soutěžení. Dobré jídlo a pití je samozřejmostí. K poslechu i tanci zahraje v podvečer skupina Jazzband Velké Losiny.

„Poprosili jsme písemně spoluobčany a obyvatele okolí náměstí, aby byli k naší akci shovívaví a odstavili svoje  soukromá auta po dobu konání akce. Jako poděkování jim za to nabízíme kávičku u nás v kavárně,“prozradila provozní kavárny U Bílého psa Jana Kašparová. Návrat do starých časů oživí postavy v dobovém oblečení, a to nejen v posádkách veteránů, ale i návštěvníků, kteří, pokud přijdou v dobovém oblečení, dostanou dárek. Pro další informace kontaktujte: Jana Kašparová, tel: +420 702 038 608 nebo +420 583 212 370.

  foto veter, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 10.6.2013 16:05:45 | přečteno 2576x | hrachovina
load