Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Den otevřených dveří ve Veselé školce

IMG 6422

V nově zrekonstruované MŠ Veselá školka na ul. Prievidzská si děti i jejich rodiče užili den otevřených dveří. Rekonstrukce se realizovala 06 – 09/2013

U příležitosti oslavy  rekonstrukce budovy mateřské školy na ul. Prievidzská  si 8. října mohli rodiče i zástupci města a realizačních firem prohlédnout, jak se dlouho plánovaná rekonstrukce povedla. Školka dostala nový kabát v podobě nových plastových oken, zateplení obvodového pláště a  září dnes do světa pestrými barvami. Cílem rekonstrukce bylo snížit energetickou náročnost budovy školky, která vyšla celkově na 7.906.152 Kč. Hrazena byla  částečně  z Operačního programu Životního prostředí, prioritní osy 3, celková dotace z fondu soudržnosti a SFŽP činila 4.029.572 Kč.

Banner OPZP Fond soudržnosti
Vytvořeno 11.10.2013 8:33:34 | přečteno 1783x | hrachovina
load