Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

COVID-19: Jakou finanční podporu stát nabízí?

Czech Invest - logo

Jak podnikat v době šíření koronaviru? Jaké finanční i nefinanční podpůrné nástroje stát nyní nabízí? Jaké další dotace jsou ještě k dispozici? A kde najdu „Rozcestník podpory firem“ s pravidelně aktualizovanými informacemi? 

I na tyto otázky vám odpoví tým profesionálů agentury CzechInvest, a to v každém kraji a zdarma. Kontaktujte nejbližší regionální kancelář CzechInvestu a domluvte si konzultaci online nebo po telefonu.


Regionální kancelář CzechInvestu pro Olomoucký kraj

web: https://www.czechinvest.org/cz/Kontakty/Regionalni-kancelare/Olomouc-cs

e-mail: olomouc@czechinvest.org 

tel.: 296 342 984

Linka je v provozu ve všední dny v době od 8:00 do 16:00 hod.


Czech invest - banner

Vytvořeno 3.4.2020 9:13:15 | přečteno 351x | buchtova
load