Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Chcete mít možnost ovlivnit budoucnost vašeho města?

V první polovině roku 2014 bude probíhat aktualizace Strategického plánu rozvoje města Šumperka (SPRM) na léta 2014-2020. Prosíme všechny občany, kteří mají zájem o budoucnost našeho města, o spoluúčast na přípravě tohoto dokumentu. Aktivní zapojení je možné dvěma způsoby:

1. Předkládání podnětů ke strategickému plánu rozvoje města

Budeme rádi, pokud s aktualizací strategického plánu pomůžete tím, že předložíte své podněty na aktivity a projekty, které by se ve Strategickém plánu měly objevit, nebo které by tímto dokumentem měly být řešeny. Veškeré podněty budou projednány v pracovních skupinách

2. Osobní zapojení se do činnosti pracovních skupin

K aktualizaci strategického plánu bude vytvořeno 5 pracovních skupin, které budou tematicky rozděleny dle jednotlivých hlavních témat strategického plánu. Jedná se o skupiny:

  • Infrastruktura (dopravní systém, kanalizační a vodárenská síť, rozvojové plochy pro bydlení, průmysl a služby)
  • Vzdělávání, mládež, občanská společnost (vzdělávání, bydlení, volný čas, činnost neziskových organizací)
  • Bezpečnost ve městě (bezpečnost, požární a civilní ochrana)
  • Životní prostředí (ovzduší, odpady, zeleň)
  • Kultura, sport a cestovní ruch

Pracovní skupiny se sejdou minimálně třikrát v první polovině roku 2014.

Pokud se chcete do činnosti některé z těchto pracovních skupin zapojit, zašlete své kontaktní údaje spolu s názvem skupiny, o kterou máte zájem na e-mail: veronika.lukasova@sumperk.cz. nejpozději do 10.1.2014. Pracovníci oddělení strategického rozvoje Vás budou kontaktovat se sdělením konkrétních termínů jednotlivých schůzek.

Své připomínky a podněty ke strategickému plánu, nebo náměty na aktivity, které by se ve strategickém plánu měly objevit, zasílejte rovněž na výše uvedený e-mail, případně písemně na adresu: Městský úřad Šumperk, odbor strategického rozvoje, ÚP a investic, Jesenická 31, 787 01 Šumperk.

Stávající strategický plán rozvoje města je k dispozici na webových stránkách města odkazem Rozvoj města.

Telefonické informace k aktualizaci SPRM podá na tel. 583 388 355 ing. Eva Mičkechová, vedoucí oddělení strategického rozvoje.

Vytvořeno 9.12.2013 16:45:23 | přečteno 1882x | hrachovina
load