Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Blues Alive převzal cenu za světovou událost roku

V sobotu 20. dubna převzal v polském Chorzowě ředitel festivalu Blues Alive Vladimír Rybička cenu za nejvýznamnější bluesovou událost ve světě. 

Čtenáři prestižního časopisu Twoj Blues hlasováním v anketě Blues Top rozhodli o tom, že festival byl vyhlášen nejvýznamnější bluesovou událostí ve světě. Festival Blues Alive se objevoval na předních příčkách prestižní polské ankety Top Blues také v minulých letech, některou z kategorií vyhrál ale poprvé. Na dalších místech se letos umístily festivaly v Chicagu a Mephisu. Je to poprvé v historii předávání těchto cen, kdy zvítězil evropský festival. Nejvýznamnější událostí v Polsku byl vyhlášen Suwalki Blues Festival. 

Sedmnáctý ročník festivalu Blues Alive se uskutečnil v polovině listopadu loňského roku, zahrály na něm hvězdy jako Lucky Peterson nebo Shemekia Copeland a stejně jako v uplynulých letech bylo hlediště zcela vyprodané.

Více o festivalu: www.bluesalive.cz

Více o výsledcích Top Blues 2012: http://www.twojblues.com/aktualnosci.php?id=968

 BluesAlive ředitel a laureáti

Ředitel festivalu Blues Alive Vladimír Rybička spolu s dalšími laureáty.

 BluesAlive Rybička+Matysik

Ředitel festivalu Blues Alive Vladimír Rybička s Andrzejem Matysikem, vydavatelem časopisu Twoj Blues.

Vytvořeno 24.4.2013 13:24:45 | přečteno 1290x | matusu
load