Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Armáda spásy nabízí poradenství, jídlo i další služby

Logo Armády spásy

Prostřednictvím Nízkoprahového denního centra na Jesenické ulici mají potřební možnost poradit se každý den od 9:00 do 14:00 hodin se sociálním pracovníkem o řešení dávek a dalších záležitostech vyplývajících z nouzového stavu.

Podmínkou pro jednání je to, že uživatel bude bude mít roušku přes obličej a jednání bude probíhat přes okno.

V denním centrum rovněž probíhá výdej trvanlivého jídla a polévky od 12:00 do 13:00 hodin. V této době si mohou zájemci vyzvednout i jednorázové roušky. Kromě toho je v provozní době centra (od 9:00 do 14:00 hodin) možnost osobní hygieny a praní prádla. 


Kontakt

Armáda spásy, Nízkoprahové denní centrum, Jesenická 2

Telefon: 588 881 731 

Vytvořeno 6.4.2020 14:32:44 | přečteno 240x | buchtova
load