Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ani měsíc na zmar

Vývěsky civilní ochrany v Šumperku kromě nové jiné srpnové náplně obsahují.

1. Odpověď na červencovou otázku Hry civilní ochrany bez hranic.

Jaká je zásada č.7 z desatera pro túru na horách ? Před odchodem na túru předat doma nebo v místě ubytování či na jiném místě informaci o trase túry a době návratu. Bylo možné se dočíst z vývěsky civilní ochrany u prodejny Hruška na náměstí Republiky. Zásada letitá, leč vhodná k připomenutí. Horská služba Jeseníky by mohla vyprávět.

2. Otázku srpnovou: nezapnutý bezpečnostní pás v autě  + náraz hlavou do čelního skla při jízdě 50 = ……

Odpověď je v některé z vývěsek. Kromě výše uvedené přichází v úvahu vývěsky na ul. Uničovská u prodejny Hruška, ul. Bludovská pod břízami, ul. Husitská a ve výloze čistírny u hlavní pošty. Pakliže je do kanceláře 508 v budově radnice jakýmkoliv způsobem sdělena správná odpověď, může autor očekávat odměnu. 

Vytvořeno 12.8.2013 10:43:24 | přečteno 1170x | hrachovina
load