Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

A zkušenost pro rok 2015?

Naši předkové se rvali o místo na slunci. Bez nich by české země nebyly tím, čím jsou. A možná by nebyly vůbec české, míní historik Vlastimil Vondruška.

Shrnutí otázky a odpovědi z vývěsky civilní ochrany u křižovatky ul. Husitské a Kozinovy v červencové Hře civilní ochrany zní: 2. červenec je v ČR památným dnem. V tento den roku 1917 porazily u Zborova na Ukrajině nově organizované a nasazené československé legie 4 obranné linie a o 5 km zatlačily vojsko Rakousko - Uherska. Ruská armáda se o totéž snažila bez úspěchu několik měsíců.

Změněné upoutávky na vývěskách civilní ochrany v Šumperku signalizují jejich nový obsah. Mimo jiné i srpnovou otázku Hry civilní ochrany: Který známý člověk se ztotožňuje s názorem  Armády spásy, že bezdomovectví vás změní k nepoznání? Fotografii, ze které zjistíte odpověď, najdete v některé z těchto vývěsek: Olomoucká 2, čistírna u hlavní pošty, u křižovatek  Husitská Kozinova a Bludovská, Langrova, u prodejen Hruška na ulici Uničovské a na náměstí Republiky. Odpovědi shromažďuje kancelář 508 v budově šumperské radnice.
Vytvořeno 7.8.2015 12:04:15 | přečteno 1147x | matusu
load