Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

8. březen je v České republice památným dnem

I když by si to ženy zasloužily, přesto je důvod pro památný den jiný (to je také otázka březnové Hry civilní ochrany). Uvádí jej některá z vývěsek civilní ochrany v Šumperku. Jejich jiný obsah oproti únoru signalizuje na dálku skutečnost, že tentokrát jsou vývěsky bez upoutávek.

Z vývěsek lze vyčíst i výsledek únorové Hry civilní ochrany: oproti kuřákům jsou na tom kuřačky „lépe“ např. v předčasném řídnutí kostí. Přehled všech „benefitů“ kuřaček byl uveden ve vývěsce civilní ochrany u Hrušky v Uničovské ulici. Sextet adres vývěsek dále tvoří ulice Olomoucká 2, čistírna u hlavní pošty, vývěska u Hrušky na kraji náměstí Republiky, křižovatky ulic Bludovská - Langrova a Husitská - Kozinova. Uchazeči o odměnu za správnou březnovou odpověď ve Hře civilní ochrany nechť si zapamatují také adresu – kancelář 508 v budově šumperské radnice.

 
Vytvořeno 24.3.2016 8:59:43 | přečteno 1653x | hrachovina
load