Úvodní strana > Potřebuji vyřídit
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Regenerace panelového sídliště SEVER

Zhotovitel knesl kynčl architekti s. r. o. předložili finální verzi urbanistické území studie „Regenerace panelového sídliště Šumperk – Sever“.

Tato studie byla dne 20.6.2019 schválena Zastupitelstvem města Šumperka pod usnesením č. 257/19. 

Dle této studie je revitalizace celého sídliště rozvržena do 11 etap. Z důvodu připravenosti (pravomocné stavební povolení) a také vyřešených majetkoprávních vztahů byla dne 27.6.2019 podána žádost o dotaci ze Státního fondu rozvoje bydlení na realizaci etapy č. 4.

Rozhodnutí o získání dotačních prostředků lze očekávat v podzimních měsících roku 2019.


Ve středu 16. ledna 2019 se uskutečnilo veřejné projednání s občany ve věci plánované obnovy sídliště „SEVER“. Občanům byl na jednání představen NÁVRH urbanistické studie, která danou lokalitu řeší. Ke studii mohli občané do konce ledna posílat své připomínky, které jsou nyní  postupně  projednávány  s vedením města a se zpracovatelem studie. O dalším průběhu Vás budeme informovat níže. 

Vytvořeno 30.1.2019 8:37:47 - aktualizováno 29.8.2019 8:08:07 | přečteno 1262x | hrachovina
load