Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veletrh sociálních služeb

Město Šumperk pořádá ve spolupráci s poskytovateli sociálních služeb v Šumperku a okolí akci s názvem Veletrh sociálních služeb, která se uskuteční v úterý 25. září 2018 od 10:00 do 16:00 hodin v prostoru před Českou spořitelnou a částečně v parku U Sovy.

Tradiční akce je realizována v rámci procesu komunitního plánování sociálních služeb městem Šumperkem již od roku 2005. Poskytovatelé sociálních služeb v Šumperku a okolí představí v rámci veletrhu své služby téměř ve všech oblastech pomoci lidem všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi, sociálně znevýhodněné děti a mládež, pro seniory, pro osoby se zdravotním postižením nebo osoby v krizi. Návštěvníci se mohou těšit na praktické ukázky z činnosti jednotlivých poskytovatelů sociálních služeb, včetně ukázek kompenzačních, rehabilitačních, aktivizačních nebo cvičebních pomůcek. V rámci doprovodného programu si mohou vyzkoušet showdown, chůzi s bílou holí, trénování paměti, nácvik hygieny rukou nebo kardiopulmonální resuscitace a seznámit se s canisterapií. Na akci si návštěvníci budou moct zakoupit drobné předměty vyrobené uživateli sociálních služeb, např. svíčky, keramiku nebo domácí povidla, ale také získat rady pro konkrétní problematické situace.

18_09_25_VSS_plakát

Vytvořeno 14.9.2018 9:40:16 | přečteno 404x | karkoskova
load