Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb v Olomouckém kraji pro roky 2018 - 2020

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb v Olomouckém kraji pro roky 2018 - 2020 byl dne 27. února 2017 schválen Zastupitelstvem Olomouckého kraje.

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb v Olomouckém kraji pro roky 2018 - 2020 (dále jen „Střednědobý plán 2018 - 2020“) je stěžejním strategickým dokumentem kraje pro oblast sociálních služeb.
ikona souboruStřednědobý plán 2018 - 2020 bude aktualizován prostřednictvím jednoletých prováděcích dokumentů tzv. Akčních plánů rozvoje sociálních služeb Olomouckého kraje na daný rok platnosti Střednědobého plánu 2018 – 2020. Prováděcí dokument bude každoročně tvořen v návaznosti na potřeby zjištěné v kontinuálním procesu plánování na obecní i krajské úrovni, na podmínky stanovené Ministerstvem práce a sociálních věcí a v neposlední řadě v návaznosti na finanční zdroje. Příprava ročních akčních plánů umožní modelovat síť sociálních služeb, která tak bude reagovat na zjištěné potřeby.

Prioritou Střednědobého plánu 2018 - 2020 a rovněž cílem Olomouckého kraje, je vytvoření stabilní, kvalitní a ekonomicky udržitelné sítě sociálních služeb, která bude reflektovat potřeby obyvatel Olomouckého kraje.

Střednědobé plánování sociálních služeb Olomouckého kraje


Vytvořeno 15.3.2017 14:57:14 - aktualizováno 15.3.2017 15:55:56 | přečteno 532x | karkoskova
load