Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozsviťme se modře 2017 v Šumperku

Celosvětová kampaň "Light it up blue" neboli "Rozsviťme se modře" je spojena se Světovým dnem porozumění autismu a na podporu lidí s autismem.

Dětský klíč Šumperk, o.p.s. Vás zve k účasti na osvětové kampani "Rozsviťme se modře 2017" v Šumperkuu příležitosti Světového dne porozumění autismu, který byl stanoven na  2. dubna. Jednotícím prvkem kampaně je modrá barva, symbolizující schopnost porozumět a komunikovat, tedy oblastí, ve kterých  lidé s autismem potřebují nejvíce pochopení a podpory.
V letošním roce připadá 2. duben na neděli, ale upozornit na potřebu většího porozumění lidem s autismem můžete pomoci v průběhu celého dubna, např. nasvícením modrým světlem Vaší budovy, rozsvícením modrého světla ve Vašich domovech či oblečením do modré. 

za Dětský klíč Šumperk, o.p.s.,
Věra Nedomová

ikona souboruRozsviťme se modře 2017 v Šumperku:
31. 3. 2017 - noční modré nasvícení Morového sloupu u radnice
1. 4. 2017 - vernisáž výstavy fotografií Andrey Nogové „Autismus Autenticky“
3. 4. 2017 - v dopoledních hodinách osvětová kampaň v ulicích města
28. 4. 2017 - Old time jazzband Loučná + Podvečerní čtení o autismu II


Vytvořeno 24.3.2017 9:45:23 | přečteno 345x | karkoskova
load