Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozsviťme se modře 2016

Celosvětová kampaň "Light it up blue" neboli "Rozsviťme se modře" je spojena se Světovým dnem porozumění autismu a na podporu lidí s autismem.

Podpořit kampaň můžete zakoupením vstupenky na benefiční Podvečerní čtení o autismu + koncert  Hotsy Totsy Five /dříve Teens Jazzband Loučná/, které se uskuteční v pátek 29.4.2016 od 18.oo hod. v Divadle Šumperk - scéna na Hrádku.
Vstupenky jsou k dispozici v pokladně divadla.

za Dětský klíč Šumperk, o.p.s.
Věra Nedomová

ikona souboruLetáček s informacemi o průběhu "Modrého dubna 2016" v Šumperku.

Vytvořeno 13.4.2016 9:24:42 | přečteno 486x | karkoskova
load