Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Připomínkování Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Olomouckém kraji pro roky 2021–2023

Na webových stránkách Olomouckého kraje www.olkraj.cz v sekci sociální záležitosti je předkládán k veřejnému připomínkovému řízení návrh Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Olomouckém kraji pro roky 2021–2023.
Veřejnost má možnost připomínkovat obsah dokumentu formou písemného podnětu v souladu s Pravidly veřejného připomínkovacího řízení. Pravidla jsou spolu se standardizovanými formuláři dostupná zde. Připomínky lze podávat výhradně na uvedeném standardizovaném formuláři, v termínu nejpozději do 11.11.2019 do 12.00 hod. 


Vytvořeno 5.11.2019 11:40:15 | přečteno 207x | karkoskova
load