Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Poskytovatelé sociálních služeb se představili na Veletrhu

V úterý 20. května se v parku Sady 1. máje uskutečnil Veletrh sociálních služeb. Na veletrhu se představili poskytovatelé sociálních a navazujících služeb v Šumperku a okolí. Návštěvníci si zde mohli nechat změřit krevní tlak, hladinu glykemie, vyzkoušet si resuscitační techniky či si nechat zjistit krevní skupinu. Odpoledne bylo doplněno kulturním programem, o který se postarali samotní uživatelé sociálních služeb.

KP

Na veletrhu představilo své služby celkem 23 poskytovatelů sociálních a navazujících služeb v Šumperku a okolí a Střední zdravotnická škola Šumperk. Více informací o nabídce poskytovatelů sociálních služeb naleznete zde.

Veletrh sociálních služeb se uskutečnil v rámci Projektu „Rozvoj procesu komunitního plánování sociálních služeb v Šumperku“, který navazuje na předešlý projekt realizovaný v letech 2005-2007. Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.
ikona souborufotozápis

Na Veletrhu se prezentovali:

Vytvořeno 4.6.2014 13:49:39 | přečteno 785x | karkoskova
load