Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

PONTIS otvírá volnočasovou univerzitu pro seniory

Volnočasové vzdělávání pro všechny věkové kategorie pod názvem „Univerzita volného času“ otvírá nově PONTIS už od září.

„Univerzita volného času je netradiční formou zájmového celoživotního vzdělávání pro každou generaci. Je určena zejména těm, kteří chtějí dobrovolně rozvíjet své znalosti a jsou otevřeni novým informacím. Smyslem tohoto projektu je přiblížit celoživotní učení co nejširšímu počtu zájemců a pomoci především seniorům k aktivnímu způsobu života, ke smysluplnému trávení volného času.“ uvádí Tereza Moravcová, koordinátorka univerzity z PONTISu.

Zájemci si mohou vybrat z mnoha aktivit, jako je trénování paměti, konverzace v německém a anglickém jazyce, cvičení nebo výtvarné aktivity. V rámci Univerzity volného času bude také probíhat celoroční přednáškový cyklus. Účastníci cyklu si budou moci rozšířit své vědomosti v několika zajímavých oborech, např. česká a zahraniční literatura, léčivé bylinky, a další.

ikona souboruNabídka Univerzity volného času

Zájemci o volnočasové vzdělávání se mohou hlásit Tereze Moravcové na telefonním čísle 606 756 770 nebo na e-mail.

Vytvořeno 9.9.2015 15:37:48 | přečteno 567x | karkoskova
load