Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pomáhejte pohybem s Nadací ČEZ

Ať už s telefonem běháte, jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, svou aktivitou a energií vždy generujete body pro vámi vybraný projekt, který Skupina ČEZ prostřednictvím Nadace ČEZ finančně podpoří.

Pontis Šumperk je zařazen Nadací ČEZ do mobilní aplikace EPP, kde pomocí sportu může dosáhnout částky 120 000 Kč na nákup vybavení pro Sociální rehabilitace, konkrétně pro pomoc dětem s dětskou mozkovou obrnou a seniorům po CMP.
Každý, kdo má chytrý telefon si může tuto aplikaci stáhnout a vždy, když bude sportovat, chodit atd., tak za danou aktivitu dosáhne určité bodové ohodnocení, které může přiřadit právě projektu společnosti PONTIS. Dosažené body poté Nadace ČEZ přemění na penízky.

Děkujeme všem, PONTIS Šumperk, o.p.s.

Pomáhejte pohybem


Vytvořeno 29.7.2015 11:15:53 | přečteno 647x | karkoskova
load