Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pojďme si hrát společně

přijďte si zařádit a rozzářit rybníček dne 9.října od 16:00 hod. ve Smetanových sadech v Olomouci.

Společnosti pro ranou péči Olomouc Vás ikona souboruzve na akci s názvem "Pojďme si hrát společně". 

Akce v Olomouci v parku "Pojďme si hrát společně" se uskuteční v pátek 9. října 2015 od 16 hod. Pro děti je připraven krásný program, pro rodiče i děti koncert bubeníků skupiny Jumping drums a něco pro zahřátí k tomu....Navíc, kdy si můžete pouštět plovoucí lampiony a ještě něco vyhrát?

Výtěžek z této akce bude použit na zakoupení chodítka Upsee pro děti. Upsee je zařízení, díky kterému mohou děti s těžkým tělesným či kombinovaným postižením stát a pohybovat se s pomocí dospělé osoby. Mohou tak zažít pocit chůze a pohybu ve vertikální poloze. 

Mgr. Pavla Matyášová 
předsedkyně Společnosti pro ranou péči
vedoucí regionálního centra pro podporu a provázení rodin dětí s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením

Vytvořeno 6.10.2015 10:50:29 | přečteno 547x | karkoskova
load