Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Moje místo pro setkávání

Pozvánka na křest „Vzpomínkové fotoknihy“ a na zahájení výstavy „Moje místo pro setkávání“, která se uskuteční dne 12.6.2015 ve 14.00 hodin v  Muzeu v Šumperku – Galerie mladých.

Na vzniku tohoto díla, který finančně podpořila nadace Agrofert, se podíleli zaměstnanci naší společnosti, senioři, studenti Střední zdravotnické školy Šumperk, studenti Střední školy sociální péče a služeb Zábřeh a žáci navštěvující výtvarný obor na Základní umělecké škole v Šumperku.

ikona souborupozvánka

Vytvořeno 26.6.2015 13:40:50 | přečteno 542x | karkoskova
load