Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Šumperk zve na Veletrh sociálních služeb

Město Šumperk pořádá ve spolupráci s poskytovateli sociálních a navazujících služeb v Šumperku a okolí již druhý ročník Veletrhu sociálních služeb, který se uskuteční v úterý 20. května 2014 od 13:00 do 17:00 hodin v letním divadle Vily Doris a v přilehlém parku Sady 1. máje.

loga - projekt

„Poskytovatelé sociálních a navazujících služeb v Šumperku a okolí představí v rámci veletrhu své služby. Návštěvníci se mohou stejně jako loni těšit na praktické ukázky z činnosti jednotlivých poskytovatelů, zakoupit si výrobky uživatelů služeb a sami si mohou vyzkoušet například překonávání překážek na mechanickém vozíku, zdarma si nechat změřit krevní tlak, zjistit svoji krevní skupinu, změřit si hladinu glykemie či vyzkoušet si nácvik kardiopulmonální resuscitace dospělého a dítěte.  Novinkou letošního ročníku budekoutek pro děti,“ sdělila koordinátorka projektu Komunitního plánování Slavěna Karkošková z odboru sociálních věcí MěÚ Šumperk. 

Na veletrhu představí své služby přes 20 poskytovatelů sociálních a navazujících služeb, například společnosti Pontis Šumperk o.p.s., Charita Šumperk, Armáda spásy, Domov důchodců, SONS Šumperk, Šumperská nemocnice a.s., Centrum Pomněnka a další. Součástí akce je rovněž doprovodný program. Své umění zde předvedou uživatelé sociálních služeb. V rámci programu vystoupí KIKS – domovská kapela Domova důchodců Šumperk, KLUBÍK města Šumperka, Střední zdravotní škola Šumperk, Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých, PONTIS Šumperk, o.p.s., Pomněnka a taneční skupina ČOKI Vincentina Šternberk. Celou akcí budou provázet moderátoři Hana Písková a Dušan Ščambura.

Veletrh je pořádán v rámci projektu Rozvoje procesu komunitního plánování sociálních služeb v Šumperku, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

KP
Vytvořeno 6.5.2014 10:18:33 | přečteno 933x | karkoskova
load