Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Komunitní plán sociálních služeb města Šumperka na léta 2014-2018

Zastupitelé města schválili strategický dokument v oblasti sociálních služeb.

Na svém zasedání dne 24. 4. 2014 schválili zastupitelé města dokument "ikona souboruKomunitní plán sociálních služeb města Šumperka na léta 2014-2018". 

Odbor sociálních věcí předložil ke schválení strategický materiál v oblasti sociálních služeb, na jehož zpracování se podílelo nejen město Šumperk, ale také zástupci poskytovatelů a uživatelů sociálních služeb. 


loga - projekt (malé)
Tento projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím
Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.


Vytvořeno 30.4.2014 16:13:09 - aktualizováno 30.4.2014 16:13:18 | přečteno 1049x | karkoskova
load