Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Jdeme celá rodina

Přijďte společně s Olomouckým krajem prožít rodinné odpoledne na olomouckých Poděbradech a zúčastnit se tak již 2. ročníku akce Jdeme celá rodina.

Akce je určena pro všechny generace. V pěkné přírodě spolu zažijete spoustu zábavy a načerpáte tak energii na zvládání každodenních povinností.Těšit se můžete na stezku s úkoly pro malé i velké, workshop přerovského malíře Lubomíra Dostála i kreativní dílničky pro děti. K poslechu a tanci zahraje olomoucká kapela Country All.

Vstup na akci a drobné občerstvení je pro všechny účastníky zdarma. Pro účast není nutná registrace, stačí jen přijít a užít si to.

Kdy: 5. 9. 2019 od 14 hodin

Kde: areál olomoucké Poděbrady

Akce se koná pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ladislava Oklešťka.

2019_Jdeme celá rodina


Vytvořeno 19.8.2019 10:53:35 | přečteno 196x | karkoskova
load