Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Péče o rodiny s dětmi v raném věku v obtížné situaci a spolupráce napříč rezorty

Středisko rané péče SPRP Olomouc ve spolupráci s Olomouckým krajem Vás srdečně zve ke kulatému stolu.

Setkání se uskuteční ve čtvrtek dne 28. 11. 2013 od 13:30 do 17:00 hodin v budově Krajského úřadu Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a, Olomouc, ve 3. podlaží dveře č. 320
Přizváni jsou spolupracující dětští lékaři z oboru neurologie, neonatologie, pediatrie a genetiky a dále pak dětská centra, dětský terénní hospic, poskytovatelé sociálních služeb, SPC, PPC a OSPOD v Olomouckém kraji. Při jednom stole společně představíme své organizace, služby a budeme hledat cesty spolupráce a další podpory ohrožených rodin. 

Svou účast prosím předem nahlaste na e-mail olomouc2@ranapece.cz, co nejdříve, nejpozději však do 25. 11. 2013.

Vytvořeno 15.11.2013 11:37:08 | přečteno 946x | karkoskova
load