Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Konference ke komunitnímu plánování sociálních služeb v Šumperku

V úterý 11. března 2014 se v čase od 10:00 do cca 14:00 hod uskuteční konference - kulatý stůl pořádaná v rámci projektu „Rozvoj procesu komunitního plánování sociálních služeb v Šumperku“, reg. č. projektu CZ.1.04/3.1.03/78.00048. 
Cílem konference je prezentovat dosavadní průběh realizace projektu a především představit návrhy cílů a opatření Komunitního plánu sociálních služeb města Šumperka na léta 2014 - 2018.

Vzhledem k omezené kapacitě sálu, prosíme, o potvrzení účasti do pondělí 10. 3. 2014 na e-mail: slavena.karkoskova@sumperk.cz.

ikona souboruprogram konference 

Vytvořeno 5.3.2014 16:59:22 | přečteno 837x | karkoskova
load