Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozvoj infrastruktury pro volnočasové aktivity v Šumperku - 1. etapa

Cílem projektu je zkvalitnění a rozšíření infrastruktury pro sportovní a volnočasové aktivity ve městě Šumperku.

Logo ROP

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou Unií- Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu.

Projekt byl realizován ve dvou lokalitách :

1. Areál hřiště u Komunitního centra rozvoje lidských zdrojů (Komín)

Komunitní centrum rozvoje lidských zdrojů je zařízení celoživotního vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů, jehož provozovatelem je Dům dětí a mládeže a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Vila Doris Šumperk. V areálu po rekonstrukci vzniklo menší sportovní hřiště, dětské hřiště a prostor pro venkovní činnost zájmových útvarů DDM a PC Vila Doris. Hřiště je v rámci provozní doby volně přístupné veřejnosti.

ikona souboruHřiště u Komunitního centra - prezentace

2. Areál hřiště u ZŠ Šumavská

Původní škvárové a antukové povrchy hřiště u základní školy Šumavská byly zastaralé a nevyhovovaly současným potřebám a nárokům na sportovní infrastrukturu. Hřiště prošlo komplexní rekonstrukcí, do běžeckého oválu byly umístěny tři sportovní hřiště s umělým povrchem, v areálu bylo umístěno dětské hřiště s tzv.lezacími balvany. V odpoledních hodinách je hřiště v rámci provozní doby zpřístupněné veřejnosti.

ikona souboruHřiště u 6.ZŠ - prezentace

Celkové způsobilé výdaje: 24 101 425 Kč

Dotace z rozpočtu RR: 20 079 151 Kč

- z toho ERDF: 18 975 979 Kč

Vlastní podíl žadatele: 3 544 130 Kč

Termín zahájení realizace projektu: 1.7.2008

Termín ukončení realizace projektu: 1.6.2010

Regionální operační program - www.rr-strednimorava.cz

Vytvořeno 12.2.2009 14:47:22 - aktualizováno 19.10.2010 8:26:54 | přečteno 4491x | hrachovina
load