Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Program prevence kriminality na rok 2012

23. prosince 2011
Odbor prevence kriminality MV ČR  vypsal výzvu k předkládání projektů v rámci Programu prevence kriminality na rok 2012.

V souladu s vládou schválenou „Strategií prevence kriminality v České republice na léta 2012 až 2015“ (usnesení vlády č. 925 ze dne 14. prosince 2011) informujeme o vyhlášení Programu prevence kriminality na rok 2012, na který budou poskytovány státní účelové dotace krajům a obcím. Žadatelé o dotaci se musí řídit a splnit podmínky obsažené v dokumentech, jež jsou společně s textem výzvy k dispozici zde.
Příjemcem dotace na Program prevence kriminality na rok 2012 může být pouze kraj nebo obec. Dotace jsou určeny na projekty neinvestičního i investičního charakteru. Faktickým realizátorem dílčího preventivního projektu může být nestátní nezisková organizace, příspěvková organizace a další typy právnických osob, se kterými příjemce dotace uzavře smlouvu.
Projekty zasílejte na předepsaných formulářích: 
- ikona souboruPříloha 3 formulář dílčího projektu 2012
- ikona souboruPopis dílčího projektu MPPK 2012
do 18. 1. 2012 na adresu: slavena.karkoskova@sumperk.cz.

Vytvořeno 21.5.2012 15:47:12 | přečteno 1695x | karkoskova
load