Úvodní strana > Město a městský úřad > Dokumenty

Navigace

Město a městský úřad

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Revitalizace ulice Jiřího z Poděbrad

Komplexní revitalizace lokality Jiřího z Poděbrad.

Logo ROP

V návaznosti na rekonstrukci splaškové kanalizace je na následující dva roky (2009 a 2010) připravena rozsáhlá investiční akce „Revitalizace ulice Jiřího z Poděbrad“.

Předmětem rekonstrukce je komplexní plošná revitalizace dotčeného území, vytvoření dvou okružních křižovatek (Jiřího z Poděbrad x Šumavská, Šumavská x Gen. Svobody), doplnění dalších veřejných ploch v dotčeném území vyžadujících rekonstrukci chodníků, veřejného osvětlení, zeleně, úpravu sběrných míst pro komunální odpad, hřišť, atd.

Vzhledem k rozsáhlosti rekonstrukce a snaze zajistit dopravní obslužnost v co nejvyšší možné míře je stavba rozdělena do pěti etap.

Aktuální rozvržení etap (17.07.2009):

Jsme si vědomi faktu, že rekonstrukce komunikace zasáhne do života mnoha občanů města Šumperka, prosíme proto o trpělivost a pochopení náročnosti stavby, zároveň i o respektování dopravního značení, opatrnost při průchodu staveništěm.

Další informace:

billboard, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 12.2.2009 10:50:06 | přečteno 5050x | jahnova
load